Fajna rodina

… hravý nástroj pro lepší komunikaci rodinné politiky statutárního města Ostravy.

FAJNA RODINA je rodina, kterou si představujeme, když připravujeme různé aktivity. Zdánlivě možná nic nepotřebuje, nestrádá, ale ve skutečnosti je spousta věcí, které jí mohou usnadnit a zpříjemnit život v Ostravě. V širším pojetí je pak FAJNA RODINA komunita rodin, ale i jednotlivců, kteří se podílejí na komunitním životě Ostravy, pořadatelů rodinných akcí, zástupců města, politiků iúředníků, kteří usilují o to, aby měly ostravské rodiny nejlépe vše, co potřebují.

 

Pod touto „značkou“ realizujeme například DNY FAJNE RODINY, vytváříme síť MÍST PŘÁTELSKÝCH RODINĚ nebo spravujeme FACEBOOKOVÝ PROFIL, který pravidelně plníme tipy na rodinné akce v Ostravě a okolí.

Logo ke stažení

Do mnohých aktivit FAJNE RODINY se zapojují městské obvody, rodinná centra, kulturní a jiné instituce, neformální sdružení i neziskové organizace. Budeme rádi, pokud po konzultaci s námi, budete uvádět naše logo na vašich propagačních materiálech.
logo ke stažení cmyk
logo ke stažení rgb

Máte otázky? Napadá vás, co by ostravským rodinám prospělo? Chcete se zapojit a být aktivním tvůrcem rodinných aktivit? Napište nám na fajnarodina@ostrava.cz.